Κατά την πρώτη του συνεδρίαση το νέο Δ.Σ. του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Φροντιστών Θράκης που προέκυψε από τις εκλογές στις 05 – 05 – 2019 , για τη τριετία 2019 - 2021, συγκροτήθηκε σε Σώμα και εξελέγησαν οι συνάδελφοι:
ΖΗΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, Πρόεδρος (Ν. ΕΒΡΟΥ)
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, Αντιπρόεδρος (Ν. ΡΟΔΟΠΗΣ)
ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Γεν. Γραμματέας (Ν. ΕΒΡΟΥ)
ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Ταμίας (Ν. ΕΒΡΟΥ)
ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Μέλος (Ν. ΞΑΝΘΗΣ)
|